Josef Lada
Koledníci
Id: 383104
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 18,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 19693x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
42 500 Kč
Příhozy: 60