Josef Lada
Koledníci
Id: 458601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 27 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 3240x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč