Josef Lada
Koledníci
Id: 467701
barevná litografie/papír, rozměr 30 x 21 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu, papír ve vrchní části mírně poškozený (viz foto)
zobrazeno: 4521x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 62