Josef Lada
Koledníci
Id: 510501
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2018x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
40 000 Kč