Josef Lada
Koledníci
Id: 518201
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 998x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 200 Kč