Čas na serveru 16:26:21

Josef Lada
Koledníci

Id: 520101

Koledníci

  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada
  •  / Koledníci / Josef Lada

litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 18 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:

30 300

Příhozy: 54