Josef Lada
Koledníci
Id: 63602
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 28 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 5600x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
19 000 Kč