Josef Lada
Koledníci
Id: 118204
litografie/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 17,8 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, paspartováno, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 4541x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
30 001 Kč
Příhozy: 71