Josef Lada
Konvolut sedmi kusů
Id: 75110
knižní litografie/papír,velikost listů cca 29,3 x 21,5 cm, nesignováno, každý kus v různém stádiu poškození viz foto, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 2725x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 800 Kč