Josef Lada
Konvolut tří kusů
Id: 82501
kombinovaná technika/papír, návrhy kostýmů k pohádce "Dlouhý, široký a bystrozraký", velikost každého z listů 30 x 22 cm, každý signován a datován Jos. Lada 41, původní dobrý stav, volně loženo, nerámováno, ke kresbám se váže příběh vzniku
zobrazeno: 2536x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
11.7.2017, 20:51:00
11.7.2017 | 20:47 | 25 000 Kč |