Josef Lada
Kráva
Id: 155602
kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,5 x 15,5 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis, datace a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.
zobrazeno: 6044x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
161 000 Kč
Příhozy: 76