Josef Lada
Měšťák na venkově 2
Id: 203404
kresba tuží/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 24 cm, značeno vpravo dole tuží "Jos. Lada", na zadní straně popis včetně značení viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 8462x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
200 000 Kč
Příhozy: 88