Josef Lada
Na nábřeží
Id: 163302
kolorovaná kresba/papír, rozměr listu 12,5 x 13,5 cm, nesignováno, paspartováno, nerámováno, volně loženo, reprodukováno v Humoristických listech 1916
zobrazeno: 4159x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
63 000 Kč
Příhozy: 57