Josef Lada
Naše pošta - neslýcháno!
Id: 525312
kombinovaná technika, akvarel/tuš/běloba/papír, rozměr ve výřezu 8 x 15,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 11971x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
2024,12-1,02,20,29,00
minimální příhoz 1 000 Kč