Josef Lada
Pašík s harmonikou
Id: 155603
kolorovaná kresba/lepenka, rozměr kresby 15,7 x 15,7 cm, rozměr listu 21 x 18 cm, nesignováno, jedná se o návrh obálky knihy "Raf! Raf! Raf! Tady je zvířecí biograf...", na zadní straně popis a výstavní razítko, volně loženo, nerámováno, je přiložen znalecký posudek PhDr. Pavly Pečínkové, CSc.
zobrazeno: 5130x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
84 000 Kč