Josef Lada
PF 1947
Id: 423301
kombinovaná technika, tuš/tužka/běloba/papír, rozměr listu 31 x 22 cm, rozměr ve výřezu 26 x 20 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2257x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
60 000 Kč
Příhozy: 62