Josef Lada
Podzim
Id: 413003
tisková technika/papír, rozměr ve výřezu 55 x 85 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, na několika místech natržený papír
zobrazeno: 1428x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 400 Kč