Josef Lada
Rozhovor Rusalky s vodníkem
Id: 23614
původní nátisk schvalovaný autorem, rozměr ve výřezu 40 x 51 cm, signováno vlevo nahoře v tisku, dole schválení Josefa Lady osobně, datováno 1. 3. 1955, list lehce poškozen uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 5654x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
11 500 Kč