Josef Lada
Stavba sněhuláka
Id: 31620
ofset, rozměr ve výřezu 27,5 x 42,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 49, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4622x
Vyvolávací cena:
500 Kč
900 Kč