Josef Lada
Vánoce
Id: 276701
tisková technika/papír, rozměr listu 91 x 61,5 cm, značeno v tisku, zaskleno, list dvakrát přeložen, poškozen viz foto, oděrky na rámu
zobrazeno: 3868x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
21 000 Kč
Příhozy: 53