Josef Lada
Vánoce
Id: 384801
tisková technika/papír, rozměr 64 x 49,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 9985x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
9 000 Kč