Josef Lada
Vodník na vrbě
Id: 232601
litografie/papír, rozměr tisku 32 x 42 cm, značeno vlastnoručně s datací vpravo dole, po okrajích listu drobné poškození od tekutiny, zaskleno, poškozený rám, stav viz foto,po
zobrazeno: 25178x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
78 500 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 73