Josef Lada
Zimní motiv
Id: 369605
ofset/papír, rozměr ve výřezu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno v tisku vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 6386x
Vyvolávací cena:
500 Kč
7 001 Kč