Josef Lehoučka
Abstraktní krajina
Id: 254611
kombinovaná technika/papír, rozměr listu 8,5 x 17 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1373x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč