Josef Lehoučka
Hodina předjitřní
Id: 406202
olej/plátno fixované na sololitu, rozměr 35 x 45 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám, viditelné pomocné linie/rýhy (nejedná se o poškození)
zobrazeno: 4697x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
64 000 Kč
Příhozy: 61