Josef Lehoučka
Hořící keř
Id: 47415
olej/deska, rozměr 26 x 42 cm, signováno vlevo dole, datováno 75, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2124x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč