Josef Lehoučka
Krystaly
Id: 35016
olej/dřevěná deska, rozměr 18 x 15 cm, signováno vlevo dole, datováno 86, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 2324x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
8 500 Kč