Josef Lehoučka
Luh I.
Id: 211704
olej/deska, rozměr ve výřezu 15,5 x 25,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2776x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč