Josef Lehoučka
Padající listí
Id: 270115
olej/sololit, rozměr 39 x 59,5 cm, značeno vlevo dole s datací, na zadní straně autorsky popsáno včetně štítku, nerámováno, sta viz foto,po
zobrazeno: 4318x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
47 000 Kč
Příhozy: 49