Josef Lehoučka
Sova
Id: 265002
olej/plátno, rozměr 90 x 115 cm, neznačeno, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě,po
zobrazeno: 4799x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
72 000 Kč
Příhozy: 82