Josef Lehoučka
Tichá chvíle
Id: 250828
olej/plátno/deska, rozměr celkový včetně autorského rámu 38 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně,po
zobrazeno: 3142x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
26 700 Kč