Josef Lehoučka
Variace III.
Id: 35015
olej/sololit, rozměr 18 x 30 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1981, zaskleno v kazetě, původní stav
zobrazeno: 2131x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
7 500 Kč