Josef Lehoučka
Z okna
Id: 250802
malba/deska, rozměr 60 x 86 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno a značeno na zadní straně, rámováno,po
zobrazeno: 7113x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
44 005 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 60