Josef Lehoučka
Začátek a konec
Id: 254608
malba/sololit, rozměr 42 x 35 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 1745x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
23 000 Kč