Josef Liesler
Akt II.
Id: 220004
kombinovaná technika/papír, oboustranný obraz, rozměr ve výřezu každé z maleb 15,5 x 10,5 cm, vše značeno a datováno, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1286x
Vyvolávací cena:
1 600 Kč
13 500 Kč