Josef Liesler
Bez názvu
Id: 1099
barevná litografie, č. 6/60, rozměr 18,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole tužkou Liesler, datováno 73, volně loženo, nerámováno, z pozůstalosti významných teoretiků umění, původní stav
zobrazeno: 2622x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
10.6.2014, 21:55:00
29.4.2014 | 0:44 | 1 200 Kč |