Josef Liesler
Čaroděj
Id: 358505
litografie/papír, rozměr ve výřezu 43,5 x 55,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4322x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
5 500 Kč