Josef Liesler
Hlava
Id: 190416
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 18 cm, siggováno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2524x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
10 050 Kč