Josef Liesler
Když Hieronymus medituje
Id: 114601
olej/plátno, rozměr 50,5 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 5672x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
98 040 Kč
Příhozy: 84