Josef Liesler
Kočka
Id: 398902
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 33 x 31 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3142x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
37 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 72