Josef Liesler
Konvolut dvou kusů
Id: 2302
litografie/papír, velikost tisku 48 x 29 cm, zaskleno, novodobě rámováno, vzadu autorsky popsáno; 1) Dobrou noc, domove!, signováno vpravo dole, č. 60/130; 2) Návrat ztraceného syna, signováno vpravo dole, č. 64/130
zobrazeno: 2432x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
6 500 Kč