Josef Liesler
Květina
Id: 240305
olej/plátno, rozměr 65 x 22 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2876x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
35 000 Kč
Příhozy: 51