Josef Liesler
Loděnka
Id: 97602
olej/sololit, rozměr 61 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 76, rám ve výborném stavu
zobrazeno: 3099x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
57 000 Kč