Josef Liesler
Milenci
Id: 45803
kolorovaná kresba/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21 cm, značeno uprostřed vpravo, datováno 44, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 2240x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 200 Kč