Josef Liesler
Na kočáru
Id: 135206
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 10 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1417x
Vyvolávací cena:
500 Kč
700 Kč