Josef Liesler
Oko
Id: 32401
litografie/papír, velikost tisku 43 x 54 cm, signováno vpravo dole, datováno 90, vlevo dole 108/120, list natržen, původní stav, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1902x
Vyvolávací cena:
800 Kč
3 100 Kč