Josef Liesler
Pocta Dürerovi
Id: 37501
litografie/papír, velikost tisku 33 x 43 cm, signováno uprostřed dole, datováno 84, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1921x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 800 Kč