Josef Liesler
Senát
Id: 145404
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41 cm, signováno vpravo dole, datováno, vlevo dole č. 264/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1383x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 500 Kč