Josef Liesler
Soudci
Id: 70106
litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 45, vlevo dole č. 63/300, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 2231x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 600 Kč