Josef Liesler
Světnice
Id: 253406
malba/deska, rozměr 122 x 90 cm, značeno vlevo dole s datací, rámováno, povrch malby zvlněný
zobrazeno: 4797x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
44 000 Kč
Příhozy: 70